Rezultati pretrage

Tekstovi
Pisma Pukovniku

Najčitanije knjige 2014. u Zagrebu

Uz neprikosnovenog Dana Browna, tu je i cijeli niz autora krimića iz Skandinavije, te pokoje malo iznenađenje.

Piše: F. B.

Glazbeni dnevnik

Vječno dijete

U današnjem svijetu potrebni su nam naivnost i bajke poput 'Petra Pana', o čemu nam pjeva Darren Hanlon. Sretan Božić!

Piše: Andrija Škare

Preporuke

Velika rock'n'roll priča

U zadnji čas pred Božić, preporučujemo odličnu glazbenu biografiju 'Šta bi dao da si na mom mjestu' Dušana Vesića o Bijelom Dugmetu.

Piše: F. B.

Piščev dnevnik

Pratiti svoj san?

Jesu li snovi 'isprdak umornog uma' ili znak koji nadilazi brzi, svakodnevni život? O tome govore Jung, Freud, Albahari i Gorica Sablazan.

Piše: David Albahari

Mikropriče

Odbjegla

Autorica: Ružica Aščić

Piše: Ružica Aščić

Kritike

Božo - čovjek kojeg nema

'A onda je Božo krenuo ispočetka' Marine Vujčić je lako čitljiv, ali ne površan roman o čovjeku koji bježi iz provincije u potrošačko ludilo većeg grada.

Piše: Dalibor Plečić

Korištenjem portala Booksa.hr pristajete na prikupljanje cookiea.
Booksa.hr koristi kolačiće u svrhu analize posjećenosti stranice, kako bismo vidjeli što volite čitati i konstantno poboljšavali naš sadržaj.
Booksa.hr ne koristi vaše podatke ni u koju drugu svrhu